Ad Square
10394628_10152288654103380_2031411598537769774_n

Doğada Yoga Günleri Başladı…

Share on Facebook Bunu paylaş:YazdırFacebookLinkedInRedditE-postaStumbleUponGoogleTumblrPinterest Devamı →

selman ada

Selman Ada DOB Genel Müdürü Oldu…

Yaşamını Mersin’de sürdüren Besteci, Orkestra Şefi, Piyanist Selman Ada, 24 Temmuz 2014 tarihinde Devlet Opera ve... 

DSC_0027

L. Hair World’de Framesi Bakım Günleri Başladı…

Mersin’in ilk ve tek okullu bayan kuaförü Leyla Dilgil geçtiğimiz günlerde faaliyete geçirdiği L. Hair World... 

memoss001

Memoş Tantuni Kurumsallaşma Sürecini Hızlandırdı…

Mersin’in en lezzetli tantuni markası olan Memoş Tantuni son bir kaç yılda yaptığı değişimlerle tüketicilerin... 

DSC_0173

L.Hair World Açıldı…

Mersin’in ilk ”okulundan mezun” kuaför salonu açıldı. İngiltere’de yaşadığı yıllarda yüksek okul... 

1.638 views

Yunuslar’dan Muhteşem Yıl Sonu Gösterisi…

Kategori : Ana Sayfa, Kültür-Sanat - Etiketler :, , , , , , , , , - Tarih : 19 Haziran 2013

DSCN0686

Mersin Özel Yunuslar Kreş ve Anaokulu öğrencileri, yılsonu gösterisi ve Babalar Günü etkinliğini birlikte gerçekleştirdi. 6 yaş sınıfı öğrencilerinin kep fırlattığı etkinlikte Atatürk temalı skeçlerin yanı sıra yılsonu sergisi İngilizce koro, bale ve dans gösterileri yer aldı.

DSCN0703

Özel Yunuslar Kreş ve Anaokuluna devam eden minik öğrenciler, yılsonu gösterisiyle velilerinin ve izleyicilerin karşısına çıktı. Mersin Mimarlar Odası Konferans Salonunda yapılan yıl sonu etkinliğine öğrenci velileri, okul yöneticileri, öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı. Mimarlar Odası fuayesinde, minik öğrencilerin yıl boyunca yaptığı elişi, resim ve atık malzemelerin değerlendirildiği uygulama örneklerinin yer aldığı bir sergi yer aldı. Okulun 3, 4, 5 ve 6 yaş grupları, birlikte ve ayrı ayrı gösteriler sundular. Gösterilerde Mustafa Kemal Atatürk ve Annesi Zübeyde Hanım’ın canlandırıldığı skeç büyük alkış topladı. Koro ve gösterilerin bir bölümünde çocuklar yine Atatürk baskılı kıyafetleriyle sahnedeki yerlerini aldılar. İngilizce ve Türkçe şarkıların seslendirildiği korolar, bale ve dans gösterileri ile veliler unutulmaz anlar yaşadılar. Etkinliğin Babalar Gününe denk gelmesi nedeniyle bütün çocuklar “İyi ki Doğdun İyi ki Varsın Sen Babamsın” adlı şarkıyı seslendirdiler.

IMG_7333

Mezun minikler kep fırlattı

DSCN0680

Programın son bölümünde, son sınıfta bulunan 6 yaş grubu çocukların kep fırlatma töreni yer aldı. Burada konuklara hitap eden Okul Müdürü Gülşen Sümer, şu anda mezun olan çocuklarının bazılarının 1,5 yaşından bu yana kendileriyle birlikte olduğunu ifade etti. Okuldaki bütün çocukları, adeta kendi çocukları gibi benimsediklerini vurgulayan Sümer, “Mezun olan çocuklarımıza bir ömür boyu mutluluk ve başarılar diliyorum. İnşallah yolları ve bahtları açık olur. Ayrıca bu çocuklarımıza emeği geçen öğretmenlerimize de huzurlarınızda bir kez daha teşekkür etmek istiyorum” dedi. Daha sonra bütün yaş grupları başarı belgelerini aldı, 6 yaş grubu çocuklar da hep birlikte kep fırlattı.

DSCN0691

Share on Facebook

Kategoriler

Popüler Konular

Rastgele Konular

iletişim

webmaster@thecitydergisi.com