Ad Square
10394628_10152288654103380_2031411598537769774_n

Doğada Yoga Günleri Başladı…

Share on Facebook Bunu paylaş:YazdırFacebookLinkedInRedditE-postaStumbleUponGoogleTumblrPinterest Devamı →

selman ada

Selman Ada DOB Genel Müdürü Oldu…

Yaşamını Mersin’de sürdüren Besteci, Orkestra Şefi, Piyanist Selman Ada, 24 Temmuz 2014 tarihinde Devlet Opera ve... 

DSC_0027

L. Hair World’de Framesi Bakım Günleri Başladı…

Mersin’in ilk ve tek okullu bayan kuaförü Leyla Dilgil geçtiğimiz günlerde faaliyete geçirdiği L. Hair World... 

memoss001

Memoş Tantuni Kurumsallaşma Sürecini Hızlandırdı…

Mersin’in en lezzetli tantuni markası olan Memoş Tantuni son bir kaç yılda yaptığı değişimlerle tüketicilerin... 

DSC_0173

L.Hair World Açıldı…

Mersin’in ilk ”okulundan mezun” kuaför salonu açıldı. İngiltere’de yaşadığı yıllarda yüksek okul... 

2.103 views

TOBB’dan Mersin’e Destek…

Kategori : Ana Sayfa - Etiketler :, , , , - Tarih : 16 Nisan 2013

M. Cihat Lokmanoğlu

Mersin Heyeti’nin TOBB ziyareti olumlu sonuç verdi.  MEÜ Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin hasta muayene ve bakım odalarının tefrişleri TOBB tarafından yaptırılacak.

 tob01

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aşut, Mersin Deniz Ticaret Odası (MDTO) Yönetim Kurulu Başkanı M. Cihat Lokmanoğlu, Mersin Ticaret Borsası (MTB) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Özdemir, Mersin Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. K. Suha Aydın ve Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Oğuz Köksal’dan oluşan Mersin Heyeti bir süre önce Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu  ziyaret ederek, inşaatı tamamlanan MEÜ. Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin hasta muayene ve bakım odalarının tefriş edilmesi için destek istemişti. Mersin Heyeti’nin görüşmeleri olumlu sonuç verdi ve heyetin müşterek talebi TOBB tarafından kabul edildi.

 tobblogo

Konu ile ilgili görüşlerini dile getiren MDTO Yönetim Kurulu Başkanı M. Cihat Lokmanoğlu, heyet olarak gerçekleştirdikleri ziyarette TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na sağlık göstergelerinde Mersin ilinin Türkiye genelinde 51. sırada olduğunu hatırlattıklarını ve Ekim ayında hizmete girmesi planlanan MEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nin sağlık hizmetlerinde önemli bir boşluğu dolduracağını ilettiklerini belirtti. TOBB Yönetim Kurulu’nun bu talebi  desteklemiş olmasının çok önemli olduğunu söyleyen Lokmanoğlu, “Ülkemiz genelinde çok önemli projelere imza atan TOBB, insan sağlığına gösterdiği duyarlılığı ortaya koyuyor ve kentimizin sağlık hizmetlerinin geliştirilmesi için bu kez Mersin’e katkı veriyor. Hastanenin hizmete hazır hale getirilmesi için ihtiyaç duyulan 273 hasta muayene ve bakım odasının tefrişleri TOBB tarafından yaptırılacak. Birlik Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu başta olmak üzere, tüm TOBB Yönetimine teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Share on Facebook

Kategoriler

Popüler Konular

Rastgele Konular

iletişim

webmaster@thecitydergisi.com