Ad Square
10394628_10152288654103380_2031411598537769774_n

Doğada Yoga Günleri Başladı…

Share on Facebook Bunu paylaş:YazdırFacebookLinkedInRedditE-postaStumbleUponGoogleTumblrPinterest Devamı →

selman ada

Selman Ada DOB Genel Müdürü Oldu…

Yaşamını Mersin’de sürdüren Besteci, Orkestra Şefi, Piyanist Selman Ada, 24 Temmuz 2014 tarihinde Devlet Opera ve... 

DSC_0027

L. Hair World’de Framesi Bakım Günleri Başladı…

Mersin’in ilk ve tek okullu bayan kuaförü Leyla Dilgil geçtiğimiz günlerde faaliyete geçirdiği L. Hair World... 

memoss001

Memoş Tantuni Kurumsallaşma Sürecini Hızlandırdı…

Mersin’in en lezzetli tantuni markası olan Memoş Tantuni son bir kaç yılda yaptığı değişimlerle tüketicilerin... 

DSC_0173

L.Hair World Açıldı…

Mersin’in ilk ”okulundan mezun” kuaför salonu açıldı. İngiltere’de yaşadığı yıllarda yüksek okul... 

2.355 views

Mersin Milletvekili ”NAZİ” Komisyonuyla Bir Araya Geldi…

Kategori : Ana Sayfa - Etiketler :, , , , - Tarih : 18 Şubat 2013

cigdemokten

AK Parti Mersin Milletvekili ve AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Çiğdem Münevver Ökten, Almanya Federal Cumhuriyeti Meclis Üyesi Milletvekilleri ve Nasyonal Sosyalist Yeraltı (NSU) Örgütü Araştırma Komisyonu Üyeleri ile 14 Şubat 2013 tarihinde Ankara ziyaretinde biraraya geldi.

Almanya Federal Cumhuriyeti Meclis üyesi Milletvekilleri ve Nasyonal Sosyalist Yeraltı (NSU) Örgütü Araştırma Komisyonu Üyeleri,  14 Şubat 2013 tarihinde Federal Almanya Hükümeti Parlamento Araştırma Komisyonu Başkanı Sebastian Edathy başkanlığında Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret etti.
0001
Ak Parti Mersin Milletvekili ve Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Çiğdem Münevver Ökten,  Almanya’da gerçekleşen Nazi Cinayetlerinin bir an önce aydınlatılması konusundaki isteğini yeniledi. Kamu Diplomasisi Kapsamında 7-11 Mayıs 2012 tarihinde, Neo-nazi Cinayetleri ve genel olarak soruşturma süreci ile ilgili olarak görüş alışverişinde bulunmak üzere Almanya’ ya giden Parlamento heyetinde bulunan Ökten, Cinayetlerle ilgili soruşturmanın daha aktif bir şekilde yürütülmesi gerektiğini bildirmişti. İlk ziyaretlerini yaptıkları 2011 yılından bugüne kadar geçen süre içindeki gelişmeler hakkında bilgi verdikleri Türk Heyetinde bulunan Çiğdem Münevver Ökten, ziyaretten duymuş olduğu memnuniyeti bildirerek, “Bizler geçen yıl bir heyetle birlikte NSU Cinayetleri hakkında bilgi almak amacıyla Almanya’da bulunduk. İşlenen cinayetlerle ilgili Türk vatandaşlarımız ve soydaşlarımızın her iki ülke yetkililerinden beklentileri çok yüksektir. Çünkü, Almanya Federal Devletinin topraklarında yaşayan bütün insanların devletin koruması altında olduğu eğer bu cinayetler her boyutuyla aydınlatılmazsa Alman hükümetinin çok büyük yara alacak ve alman hukuk sisteminin güvenilirliğinin sorgulanacağını bildirdi. Ayrıca yalnız bu cinayetleri işleyen insanların değil bu cinayetleri örtbas eden insanların da adalete teslim edilmesi gerektiğini bildirdi. Gerçekten suçsuz ve kendi ekonomilerine de katkı sağlayan vatandaşlarımız öldürülmüş, aileleri mağdur olmuştur. Türkiye olarak bizler,  bu cinayetlerin bir an önce aydınlatılması noktasında iki ülke arasındaki işbirliğinin daha da artmasını istiyoruz,” dedi.

Share on Facebook

Kategoriler

Popüler Konular

Rastgele Konular

iletişim

webmaster@thecitydergisi.com