Ad Square
10394628_10152288654103380_2031411598537769774_n

Doğada Yoga Günleri Başladı…

Share on Facebook Bunu paylaş:YazdırFacebookLinkedInRedditE-postaStumbleUponGoogleTumblrPinterest Devamı →

selman ada

Selman Ada DOB Genel Müdürü Oldu…

Yaşamını Mersin’de sürdüren Besteci, Orkestra Şefi, Piyanist Selman Ada, 24 Temmuz 2014 tarihinde Devlet Opera ve... 

DSC_0027

L. Hair World’de Framesi Bakım Günleri Başladı…

Mersin’in ilk ve tek okullu bayan kuaförü Leyla Dilgil geçtiğimiz günlerde faaliyete geçirdiği L. Hair World... 

memoss001

Memoş Tantuni Kurumsallaşma Sürecini Hızlandırdı…

Mersin’in en lezzetli tantuni markası olan Memoş Tantuni son bir kaç yılda yaptığı değişimlerle tüketicilerin... 

DSC_0173

L.Hair World Açıldı…

Mersin’in ilk ”okulundan mezun” kuaför salonu açıldı. İngiltere’de yaşadığı yıllarda yüksek okul... 

1.223 views

MERSİN BÜYÜKŞEHİR FUARA DAMGASINI VURDU…

Kategori : Ana Sayfa - Etiketler :, , , - Tarih : 07 Haziran 2013

6D5C1877

MERSİN BÜYÜKŞEHİR FUARA DAMGASINI VURDU

 

İstanbul CNR’da başlayan ve 5 gün boyunca devam edecek olan “Sosyal Demokrat Belediyeler Hizmet ve Proje Fuarı”nda, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin standı büyük ilgi gördü.

Fuara Mersin, Eskişehir, Antalya ve İzmir Büyükşehir Belediyeleri’nin yanı sıra, ülke genelindeki 66 CHP’li belediye 500 adet proje ile katılıyor. 29 Mayıs’da başlayan ve 2 Haziran’a kadar devam edecek olan “Sosyal Demokrat Belediyeler Hizmet ve Proje Fuarı”nın açılışını, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptı. Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı konuşmada, “CHP’nin Türkiye genelindeki 4 büyükşehir belediyesi başta olmak üzere birçok belediyesinin katıldığı ve projelerini tanıttığı bu fuarda tanıtımı yapılan projeler, sosyal demokrat belediyelerin, belediyecilik anlamında vizyonlarının ne kadar geniş olduğunun bir göstergesidir. Özellikle büyükşehir belediyeleri arasında öyle büyük maliyetli projeler hayata geçirilmiş ki, hepsi takdir edilecek çalışmalar. CHP’li belediyelerin proje üretemediğini iddia edenleri, bu fuarı gezmeye davet ediyorum.” dedi.

6D5C1898

Fuardaki standları tek tek gezen ve bilgi alan Kemal Kılıçdaroğlu, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin standına geldiğinde kendisine Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan bilgi verdi. Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin 15 yılda 15 dev proje ile katıldığı fuarda bugüne kadar hayata geçirdikleri projeler hakkında kısa bilgiler veren Başkan Macit Özcan, “15 yıl boyunca kuzey mersin, kongre merkezi, Atatürk parkı, batı ve doğu atıksu arıtma tesisi, sahil bandı düzenleme çalışması, altyapı, içme suyu, 3. çevre yolu, Macit Özcan spor tesisleri, yeni otogar, spor yatırımları, katı atık düzenli depolama tesisi, denizpark projesi ilk akla gelenlerdir. Mersin’i adına yaraşır bir kent yapmak için çalışmalarımıza ilk günkü heyecanla devam etmekteyiz.” dedi.

Mersin’in 3 dönemdir CHP’li bir belediye başkanı tarafından idare edilmesinin, Mersin Halkı için bir şans olduğunu kaydeden CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ise, “Zaten Mersin Halkı da bu şansın farkında ki, 15 yıldır aynı kişiyi seçerek bu konudaki güvenini ve desteğini gösteriyor.” dedi.

Share on Facebook

Kategoriler

Popüler Konular

Rastgele Konular

iletişim

webmaster@thecitydergisi.com