Ad Square
10394628_10152288654103380_2031411598537769774_n

Doğada Yoga Günleri Başladı…

Share on Facebook Bunu paylaş:YazdırFacebookLinkedInRedditE-postaStumbleUponGoogleTumblrPinterest Devamı →

selman ada

Selman Ada DOB Genel Müdürü Oldu…

Yaşamını Mersin’de sürdüren Besteci, Orkestra Şefi, Piyanist Selman Ada, 24 Temmuz 2014 tarihinde Devlet Opera ve... 

DSC_0027

L. Hair World’de Framesi Bakım Günleri Başladı…

Mersin’in ilk ve tek okullu bayan kuaförü Leyla Dilgil geçtiğimiz günlerde faaliyete geçirdiği L. Hair World... 

memoss001

Memoş Tantuni Kurumsallaşma Sürecini Hızlandırdı…

Mersin’in en lezzetli tantuni markası olan Memoş Tantuni son bir kaç yılda yaptığı değişimlerle tüketicilerin... 

DSC_0173

L.Hair World Açıldı…

Mersin’in ilk ”okulundan mezun” kuaför salonu açıldı. İngiltere’de yaşadığı yıllarda yüksek okul... 

2.137 views

Karikatür Yarışması Sonuçlandı…

Kategori : Ana Sayfa, Kültür-Sanat - Etiketler :, , , , - Tarih : 04 Mayıs 2013

yarisma

Marmaris Belediyesi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen karikatür yarışması sonuçlandı. Merhum Karikatürist Lütfü Küçük anısına düzenlenen ve 26 Nisan’da son başvuruları tamamlanan turizm konulu karikatür yarışmasına 66 eser katıldı. Jüri Başkanı, İstanbul Karikatürcüler Derneği Genel Sekreteri Aziz Yavuzdoğan ve jüri üyeleri Portre Ressamı ve Yazar Haldun Sevel, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevlisi Aydın Durdu, Marmaris Belediye Meclis Üyesi İsmet Kamil Öner, Belediye Basın Halkla İlişkiler Görevlisi Sedat Kirt ve Erol Uysal 29 Nisan’da eserleri değerlendirmek için bir araya geldi. Marmaris Belediyesi Kültür ve Sanat Evi’nde karikatürleri tek tek ele alan jüri üyeleri Sadık Pala’yı birinci, Ahmet Öztürklevent’i ikinci, Mehmet Kahraman’ı üçüncü seçti. Turan İyigün, Ramazan Özçelik, Emrah Arıkan, Yılmaz Muslu, Halit Kurtulmuş, Ruhi İdacıtürk, Cemalettin Güzeloğlu, Mehmet Zeber, Fırat Saraç mansiyon aldı.

IMG (3)

Özendirme ödüllerinde de Cengiz Çeliker birinci, Özge Dilekçi ikinci, Ezgi Çaylak ise üçüncü oldu. Özendirme mansiyonuna seçilen isimler ise Mehmet Saim Bilge, Songül Erdoğan, Ömer Çam, Şükrü Korkmaz oldu.

Önder Önerbay, Halit Kurtulmuş, Nuri Bilgin, Vacip Örger, Ömer Çam, Bülent Okutan, Emrah Arıkan, Önder Önerbay, Sadık Pala, Mehmet Kahraman, Mehmet Zeber, Şükrü Korkmaz, Mehmet Ali Kaptı, Özge Dilekçi, Fırat Saraç, Coşkun Canoğlu, Mehmet Saim Bilge, Başak Pınar, Harun Yücebaş imzasını taşıyan karikatürler sergiye değer bulundu.

IMG_0002

KARİKATÜRİST AZİZ YAVUZDOĞAN’DAN BAŞKAN’A PORTRE

Marmaris Belediyesi’nin düzenlediği karikatür yarışmasına jüri başkanı olarak katılan İstanbul Karikatürcüler Derneği Genel Sekreteri Aziz Yavuzdoğan, Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ı ziyaret etti. Ziyaretinde Başkan Acar’a portresini hediye eden Aziz Yavuzdoğan, balık halinden dönüştürülen kültür ve sanat evi için de teşekkür etti.

IMG_0002 (2)

Share on Facebook

Kategoriler

Popüler Konular

Rastgele Konular

iletişim

webmaster@thecitydergisi.com