Ad Square
10394628_10152288654103380_2031411598537769774_n

Doğada Yoga Günleri Başladı…

Share on Facebook Bunu paylaş:YazdırFacebookLinkedInRedditE-postaStumbleUponGoogleTumblrPinterest Devamı →

selman ada

Selman Ada DOB Genel Müdürü Oldu…

Yaşamını Mersin’de sürdüren Besteci, Orkestra Şefi, Piyanist Selman Ada, 24 Temmuz 2014 tarihinde Devlet Opera ve... 

DSC_0027

L. Hair World’de Framesi Bakım Günleri Başladı…

Mersin’in ilk ve tek okullu bayan kuaförü Leyla Dilgil geçtiğimiz günlerde faaliyete geçirdiği L. Hair World... 

memoss001

Memoş Tantuni Kurumsallaşma Sürecini Hızlandırdı…

Mersin’in en lezzetli tantuni markası olan Memoş Tantuni son bir kaç yılda yaptığı değişimlerle tüketicilerin... 

DSC_0173

L.Hair World Açıldı…

Mersin’in ilk ”okulundan mezun” kuaför salonu açıldı. İngiltere’de yaşadığı yıllarda yüksek okul... 

1.248 views

İstemihan Talay Büyükşehir’e Aday…

Kategori : Ana Sayfa - Etiketler :, , , , - Tarih : 22 Haziran 2013

istemihan

Kültür Eski Bakanı M.İstemihan TALAY Mersin Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adaylığını açıklamak ve ziyaretlerde bulunmak üzere 02-08 TEMMUZ 2013 tarihleri arasında MERSİN’e geliyor.

TALAY’’Hemşehrilerimin isteği,desteği ve sevgisi karşısında Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adayı  olmayı, Mersin’lilerin bana vermiş olduğu bir görev ve sorumluluk olarak üstleniyorum.

 

Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı olmamız durumunda,sevgili Mersin’lilerin güven ve desteği ile ve Allah’ın izniyle Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığını çok kolaylıkla kazanacağımızı belirtmek istiyorum.

 

Yeni Büyükşehir yasası ile bilindiği gibi, Mersin ilimizin tamamındaki köylerin,kasabaların ve ilçelerin yönetiminde ve hizmetlerinde Büyükşehir Belediye Başkanına çok önemli görevler vermektedir.Bu görevlerin yapılabilmesi bilgiye,tecrübeye ve karşılıksız insan sevgisine ve hizmet aşkına bağlıdır.

Geçmişte Kaymakam olarak,Belediyeler Genel Müdürü olarak,dört dönem Mersin Milletvekili olarak ve beş yıl Bakan olarak,yaptığımız çalışmalarla

vatandaşlarımıza en iyi hizmetleri sunabileceğimizi ispat ettiğimizin bilinciyle;

 

Büyükşehir Belediye Başkanlığında, Mersin’de ekonomik kalkınmayı ve istihdamı sağlayacak, Akdeniz’in incisi olan Mersin’imizin tarihsel,kültürel,sosyal ve sanatsal gelişmesini gerçekleştirecek projeler üreteceğimizi şimdiden bir taahhüt olarak ifade ediyorum.Bu çalışmalarda, halk için ,halkla beraber ve bütün sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte hareket etme prensibi, Mersin Büyükşehir Belediye yönetiminin en temel ilkesi olacaktır.’’dedi. 

 

          Talay sözlerine şöyle devam etti; ‘Mersin ilimizde yaşayan bütün insanlarımızın kardeşçe,birlik,beraberlik ,dostluk ve  refah içerisinde yaşaması için, var gücümüzle çalışacağımızı ;Gönül Dostlarımızın özlediği beklediği DOST ve HİZMET Kapısını Mersin’imizde yeniden ardına kadar açacağımızı belirtmek istiyorum.’’ dedi.

Share on Facebook

Kategoriler

Popüler Konular

Rastgele Konular

iletişim

webmaster@thecitydergisi.com