Ad Square
10394628_10152288654103380_2031411598537769774_n

Doğada Yoga Günleri Başladı…

Share on Facebook Bunu paylaş:YazdırFacebookLinkedInRedditE-postaStumbleUponGoogleTumblrPinterest Devamı →

selman ada

Selman Ada DOB Genel Müdürü Oldu…

Yaşamını Mersin’de sürdüren Besteci, Orkestra Şefi, Piyanist Selman Ada, 24 Temmuz 2014 tarihinde Devlet Opera ve... 

DSC_0027

L. Hair World’de Framesi Bakım Günleri Başladı…

Mersin’in ilk ve tek okullu bayan kuaförü Leyla Dilgil geçtiğimiz günlerde faaliyete geçirdiği L. Hair World... 

memoss001

Memoş Tantuni Kurumsallaşma Sürecini Hızlandırdı…

Mersin’in en lezzetli tantuni markası olan Memoş Tantuni son bir kaç yılda yaptığı değişimlerle tüketicilerin... 

DSC_0173

L.Hair World Açıldı…

Mersin’in ilk ”okulundan mezun” kuaför salonu açıldı. İngiltere’de yaşadığı yıllarda yüksek okul... 

1.989 views

Haydi Herkes Havuza…

Kategori : Ana Sayfa, Spor - Etiketler :, , , , , , - Tarih : 19 Haziran 2013

5287

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl gerçekleştirdiği yaz sezonu yüzme kurs kayıtları 17 Haziran 2013 tarihinde başlıyor.

hauz

      10 senedir Macit Özcan Spor Tesisleri olimpik yüzme havuzunda 12 uzman öğretmen nezdinde yüzme eğitimi verdiklerini belirten Başkan Macit Özcan, bugüne kadar toplam 30 bin kişinin yüzme eğitimi sertifikası aldığını kaydetti. Akdeniz Oyunları sebebiyle bu yıl yüzme kursu eğitimine 1 ay gecikmeli olarak başlayacaklarını ifade eden Başkan Macit Özcan, “Bu yıl gerçekleşecek yüzme kursu için kayıtlarımız 17 Haziran 2013 tarihinde başlayacaktır. İlk dönem yüzme kursu eğitimi ise 8 Temmuz 2013 tarihinde başlayacaktır. Yüzme kurslarına 7’den 77’ye yüzme bilmeyen herkes ile yüzme bilip de teknik altı ve teknik üstü çalışmalara katılmak isteyen tüm Mersinliler iştirak edebilir.” dedi.

     Bu yaz sezonunda 3 dönem boyunca yüzme kursu eğitimi verileceğini ve her dönemin 4 haftayı kapsadığını ifade eden Başkan Macit Özcan, kayıtların Cumhuriyet Meydanı Kilise Sokağı Kültür Mahallesi Özgür Düşünce Apartmanı 1.Kat’ta bulunan Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Bürosu’nda gerçekleştirileceğini kaydetti.

     Başkan Macit Özcan yüzme kursu eğitimi için Finansbank Mersin Şubesi’ne 75 lira yatıran vatandaşların, banka dekontu ile birlikte kayıt için 1 adet resim, 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi ve sağlık raporunu, Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’ne teslim etmeleri gerektiğini belirtti.

     Başkan Macit Özcan açıklamasının sonunda; kursiyerlerin Macit Özcan Spor Tesisleri’ne ulaşımlarını sağlamak üzere Toroslar bölgesinden TOKİ Konutları-Devlet Hastanesi-Karayolları güzergahını takip edecek bir servis aracının; Yenişehir bölgesinden ise Edip Buran Spor Salonu önünden bir servis aracının kalkacağını belirtti.

havuz

Share on Facebook

Kategoriler

Popüler Konular

Rastgele Konular

iletişim

webmaster@thecitydergisi.com