Ad Square
10394628_10152288654103380_2031411598537769774_n

Doğada Yoga Günleri Başladı…

Share on Facebook Bunu paylaş:YazdırFacebookLinkedInRedditE-postaStumbleUponGoogleTumblrPinterest Devamı →

selman ada

Selman Ada DOB Genel Müdürü Oldu…

Yaşamını Mersin’de sürdüren Besteci, Orkestra Şefi, Piyanist Selman Ada, 24 Temmuz 2014 tarihinde Devlet Opera ve... 

DSC_0027

L. Hair World’de Framesi Bakım Günleri Başladı…

Mersin’in ilk ve tek okullu bayan kuaförü Leyla Dilgil geçtiğimiz günlerde faaliyete geçirdiği L. Hair World... 

memoss001

Memoş Tantuni Kurumsallaşma Sürecini Hızlandırdı…

Mersin’in en lezzetli tantuni markası olan Memoş Tantuni son bir kaç yılda yaptığı değişimlerle tüketicilerin... 

DSC_0173

L.Hair World Açıldı…

Mersin’in ilk ”okulundan mezun” kuaför salonu açıldı. İngiltere’de yaşadığı yıllarda yüksek okul... 

3.515 views

Adem Erol’la Forum Fashion Week Değerlendirme Röportajı…

Kategori : Ana Sayfa, Röportaj - Etiketler :, , , , , - Tarih : 24 Ocak 2013

files

Türkiye genelindeki tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nde bu yıl 5-7 Ekim tarihleri arasında ilk kez aynı anda düzenlenen Forum Fashion Week, Forum Mersin’de moda rüzgarı estirdi. Modanın nabzının tutulduğu Forum Mersin’de, markaların 2012-2013 Sonbahar-Kış kreasyonları tanıtılırken, Mersinliler 2012 modasının trendlerini yakından takip etme imkânı buldu. Forum Mersin Alışveriş ve Yaşam Merkezi Müdürü Adem Erol, moda ile geçen 3 gününün ayrıntılarını anlattı.

Adem Erol (9)

Forum Fashion Week hakkında bilgi verir misiniz? Forum Fashion Week Forum Mersin’de kaç yıldır düzenleniyor?

 

Fashion Week,  Forum Mersin’de 4 yıldır düzenleniyor. Bu senenin önceki yıllardan farkı Forum Fashion Week adı altındaki moda ve alışveriş günlerinin aynı anda Türkiye’deki 10 Forum Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşmesi oldu. Forum Mersin de bu kapsamda Didem Taslan, Ece Begüm Yücetan, İpek Tanrıyar ve Tatyana gibi Türkiye’nin en ünlü top modelleriniağırladı.

Forum_Mersin_FFW_Sonuc_BB (4)

Forum Mersin’de Forum Fashion Week düzenleme amacınız neydi?

 

Asıl amacımız farkındalık yaratarak ziyaretçilerimizi ilklerle ve Forum Mersin içerisinde bulunan markaları da farklı ve yenilikçi projelerle buluşturmak. Forum Mersin, alışverişin yanı sıra insanların sosyalleştiği ve ziyaretçilerin vakit geçirmekten keyif aldığı bölgenin en önemli adreslerinden biri… Forum Fashion Week de bu anlayış çerçevesinde geliştirilmiş bir proje. Amacımız sadece insanları alışveriş merkezineçekmek değil, hem ziyaretçilerimizin keyifli vakit geçirmelerini sağlamak hem de yurt dışında büyük bir endüstri haline gelen moda dünyasının, Türkiye’de de benzer konuma ulaşması için yapılan çalışmalara katkıda bulunmak.

 

Forum Fashion Week programında neler yer aldı?

 

Forum Fashion Week öncesi modanın adresi Forum Mersin olacak demiştik. Bu konudaki öngörümüzde yanılmadık. Markalarımız Forum Fashion Week’e özel olarak hazırlandı ve sadece Forum Mersin ziyaretçilerine özel indirim ve kampanyalar düzenlediler. Dolayısıyla ziyaretçilerimiz her mağazada farklı sürprizler, kampanyalar ve indirimler bulabildi. Kurduğumuz dev podyumda yürüyen Türkiye’nin en ünlü top modelleri Ece Begüm Yücetan, Didem Taslan, Tatyana ve İpek Tanrıyar’un sunduğu defile ile Mersinliler modaya doydu. Gün boyu süren etkinliklerimizde 2012-2013 Sonbahar-Kış kreasyonlarının tüm ürünleri, mevsimin tüm renkleri beğeniye sunuldu. Mersinliler, modayı Forum Mersin’de dolu dolu yaşadı.

Forum_Mersin_FFW_Sonuc_BB (3) Forum_Mersin_FFW_Sonuc_BB (2)

Forum Fashion Week süresince Forum Mersin’de atmosfer nasıldı?

Forum Fashion Week kapsamında düzenlediğimiz marka defilesine Mersinliler yoğun ilgi gösterdi.  3 gün boyunca ziyaretçi sayımız ve satış oranları bakımından oldukça yoğun bir dönem geçirdik. Hem ziyaretçiler hem kiracılarımız açısından verimli bir etkinlik oldu. Coşkulu bir atmosferde geçen Forum Fashion Week’te yediden yetmişe herkes keyifli alışverişin tadına vardı.

 

 

Forum Mersin ziyaretçilerine Forum Fashion Week’e özel ne gibi ayrıcalıklar sundu?

Ziyaretçilerimiz, sürprizlerle dolu unutulmaz bir hafta sonu yaşadı diyebiliriz. Defilelerin yapıldığı 6 Ekim günü Mersinliler, 18.00-23.00 saatleri arasında özel indirim ve fırsatlarla benzersiz bir alışveriş gecesi geçirdi. Forum Mersin ziyaretçileri, moda ve alışverişin her anının tadını çıkardı.Forum Fashion Week’in ticari anlamda da başarılı olması hem bizleri hem de kiracılarımızı oldukça mutlu etti.
DJ performansların yer aldığı etkinliklerin yanı sıra kurulan dev ekran ve Facebook üzerinden yapılan “Stilini Kendin Yarat” yarışması ile ziyaretçilerimiz eğlenceli dakikalar geçirdi.
Forum Mersin olarak bizler de böyle bir etkinliğe imza atmanın mutluluğunu yaşadık. Önümüzdeki yıl düzenleyeceğimiz Forum Fashion Week ile ilgili hazırlıklara da şimdiden başladık.

Forum_Mersin_FFW_Sonuc_BB (1)

Share on Facebook

Kategoriler

Popüler Konular

Rastgele Konular

iletişim

webmaster@thecitydergisi.com